Mesut Oto Yol Yardım Hakkında

Samsun, Kavak, İlkadım, Atakum, Canik, Çarşamba, Çakallı, Ondokuz Mayıs içinde acil oto kurtarıcı işi yapıyoruz. Müşterilerimizi en yakın servise en hızlı şekilde ve güvenli olarak ulaştırıyoruz. 

Bizden hizmet almak için iletişim bilgilerimizden 7/24 arama yapabilirsiniz. Samsun oto çekici firması olan mesut yol yardım ile hiç bir zorluk çekmeyeceksiniz.

Oto servis sektöründeki uzun yılların getirdiği tecrübe bizlere, araç sahiplerinin, aracın kurtarıcıya bindirilmesinden teslim noktasına kadar olan süreçte sürekli irtibat halinde olunması gerektiğini ve konunun K1 yetkisine sahip uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği gerçeğini göstermiştir.

 Oto, karayolları taşıma kanununa uygun olarak araçlarında K1 yetki belgesi bulundurmaktadır ve yol yardım araç çekici hizmetini kanuni usul ve esaslara göre yapmaktadır.

Mesut Oto Kurtarmanın Misyonu nedir?

Mesut oto yol yardım olarak misyonumuz Samsun ve çevre illerde şahıs ve şirket müşterilerimizin arızalanan ya da hasar gören araçlarına 7 gün 24 saat hizmet edebilme prensibi ile hareket etmektir.

Mesut Oto Yol Yardımın Vizyonu

Mesut yol yardım olarak amacımız; müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutarak işimizi hakkıyla yaptığımıza razı olmaları ve tek seferlik değil, ihtiyaç anında her zaman Yol Yardım olarak yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamaktır.

Samsun çekici hizmeti yol yardım